מחזיקים חיית מחמד בבית שלכם? כל מה שרציתם לדעת על ביטוח דיגיטלי לחיות מחמד!

הנושא של ביטוח בריאות לחיות מחמד בישראל ממש לא מפותח. והמודעות נמוכה מאוד על אף שבשנים האחרונות היא בעליה. בתחילת חודש אפריל הודיעה חברת ביטוח ליברה כי היא עומדת להיכנס לתחום ביטוח חיות מחמד ולחולל בו מהפכה. חברת ביטוח ליברה משיקה בימים אלו ביטוח דיגיטלי לחיות מחמד. הביטוח מונגש בדיגיטל על כל חלקיו. שלב הרכישה, שלב התביעה, תשלום דיווחים ועוד. 

לקוח שמבטח את חיות המחמד שלו בליברה, יוכל בעת הצורך לפנות לכל וטרינר שהוא ולקבל כיסוי מלא על הטיפול. הביטוח של חברת ליברה לא דורש לפנות דווקא לוטרינר שיש לו הסדר עם חברת הביטוח מה שמעלה את האטרקטיביות שבביטוח שלהם. ובכלל גם התשלום יגיע מאוד מהר ממש תוך כמה דקות אחרי הדיווח על המקרה. 

למה חשוב להשקיע בביטוח איכותי לחיות המחמד?

אתם משקיעים הרבה מאוד בחיות המחמד שלכם באין ספור תחומים. מבחינת בריאותית, תזונתית, תעסוקה איכותית לשעות הפנאי, רכישת משחקים רישום לחוגים, טיפולים שונים ועוד. חבל לחסוך דווקא בדבר הכי חשוב. הרי לא פעם נזקקים כלבים וחתולים לטיפולים רפואיים שונים, ניתוחים, תרופות ועוד. לחיות מחמד אין ביטוח בריאות מטעם המדינה לכן חייבים להשקיע. העלות של טיפולים רפואיים בחיות מחמד גבוהות מאוד בסדר גודל של מאות אלפי שקלים לניתוח פשוט. 

לא תמיד ניתן לעמוד בהוצאות הגבוהות הללו ואז אתם פשוט עלולים לאבד את הכלב והחתול שלכם בדמי ימיהם. בדיוק בשביל המצב הזה נועד הביטוח של חברת ליברה כיסוי נרחב של הוצאות גבוהות מאוד וקריטיות. וכל זאת תמורת תשלום חודשי נמוך ביחס לתועלת הגדולה שתשאבו מהביטוח. 

יתרון נוסף לביטוח הדיגיטלי של חברת ליברה הוא שאת הכיסוי הביטוחי תקבלו ישירות לחשבון הבנק שלכם מיד עם הדיווח בלי חקירות ודרישות מיותרות.

באלו מקרים נוספים נותן הביטוח הדיגיטלי של ליברה כיסוי כאשר מדובר בחיות מחמד?

חוץ מנזקים בריאותיים, לחיות מחמד יש תחום נוסף שיש צורך לבטח. בל נשכח שכלבים וחתולים עם כל היותם חמודים, הם גם חיות ועל כן הם עלולים להזיק, לשרוט, לנשוך ולפצוע. זה יכול להיות כלפי אנשים זרים אך זה יכול להיות גם כלפי הבעלים. במקרה שחית המחמד שלכם פגעה במישהו זר ובית המשפט פסק שתצטרכו לשלם פיצויים מאוד גבוהים, אם יש לכם ביטוח, הביטוח הוא זה שישלם ואתם לא תצטרכו לשלם פיצויים גבוהים מאוד מהכיס שלכם. 

גם אם החיה פגעה בכם, חברת הביטוח תשלם את עלות הטיפולים הרפואיים וההחלמה.

למידע נוסף אודות ביטוח לחיות מחמד פנו למומחים שלנו!

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית