הסכומים שיורדים לכם על הביטוחים זוללים לכם את הכסף שבחשבון? הפוסט שיסביר לכם אילו ביטוחים הם באמת חשובים!

כל מי שחי בעידן של היום מכיר את הסיטואציה של אנשי המכירות שמסבירים לכם למה אתם לא יכולים להסתדר בלי אחד שתיים שלוש. גם כל מי שהוא לא מספיק תמים יודע שאסור להאמין לאנשי מכירות. הם מדברים את האינטרסים שלהם שתקנו לא מעניין אותם כמה באמת זה יועיל לכם ואם הכסף שווה את הרכישה. הרי להזיק זה לא יזיק נכון…

 

התופעה הזו קיימת גם בענף הביטוחים הבעיה ששם הנושא הרבה יותר מבלבל. הנושא של ביטוחים הוא לא נושא ברור ומובן לכולם וקשה להבדיל בין מה שבאמת צריך למה שלא. מכירים את סוכני הביטוח שמספרים לכם למה אתם חייבים לרכוש את הפוליסה הזו ואת הפוליסה הזו. שום דבר לא מזיק. לא יזיק שאם יקרה מקרה מסוים שההסתברות שלו היא אחד למיליון תקבלו פיצוי מחברת הביטוח. השאלה אם זה שווה מאה שקל בחודש. ברוב המקרים התשובה היא לא.

 

אז איך תדעו מתי באמת מדובר בפוליסת חובה, עיסקה שווה ומתי סתם סוכן הביטוח מנסה להרוויח עוד כסף. בדיוק בשביל זה כתבנו לכם את הפוסט הבא. 

 

כאן נסביר לכם באופן ממוקד וענייני אלו פוליסות ביטוח באמת חשוב שיהיה לכם ולא כדאי לוותר עליהם וכל השאר גם אם מאוד ינסו לשכנע אתכם תדעו שזה מיותר. 

 

אז נתחיל לפרט את הפוליסות החיוניות.

זוללים לכם את הכסף

ביטוח תאונות אישיות

הביטוח הזה הוא ביטוח כוללני שאמור לסייע בכל מקרה של פגיעה מתאונה. ביטוח תאונות אישיות מפצה בסכום של עד 200,000 ש"ח במקרה של מוות את השארים. במקרה של פציעה מקבלים פיצוי, כיסוי על טיפולים בעקבות התאונה, משכורות וכל מה שצריך. 

הביטוח הזה חיוני יחסית כי תאונות למרבה הצער זה דבר שקורה גם אם בכמה רמות חומרה. הביטוח הזה נותן מענה לכל סוגי התאונות.

ביטוח חיים למשכנתא

אין צורך לפרט יותר מידי אם יש לכם משכנתא הבנקים ידרשו מכם בכל מקרה לרכוש את הפוליסה הזו. המטרה של הפוליסה הזו היא לכסות את סכום המשכנתא במקרה של מוות. 

ביטוח רכב

זה גם אחד מהביטוחים החיוניים שמי שיש לו רכב לא יכול לוותר עליו. ביטוח רכב מכסה כל מה שיכול לקרות על הכביש. פיצוי על נזק ברכוש בעקבות תאונה או להבדיל נזק ממשי. אם יש תאונה שצריך לפצות צד שלישי חברת הביטוח אמורה לכסות את זה. תשלום בסכום הביטוח במקרה של גניבה ועוד. אפשר לומר שאין כמעט מי שיש לו את הביטוח הזה ולא יצא לו להשתמש בו.

ביטוח סיעודי

הפוליסה הזו מכסה את כל העלויות שצריך אדם סיעודי. זה לא סוד שהעלויות הם עצומות ואי אפשר לחיות כסיעודי בלי שיש חברת ביטוח שמכסה את העלויות הרבות הללו. 

הביטוח הזה הוא קריטי גם בגלל שמגיעים למצב הזה פשוט חייבים אותו. וגם בגלל שרוב האוכלוסייה מגיעים למצב הזה באיזה שהוא שלב בחיים מקווים שזה יהיה בגיל כמה שיותר מאוחר.

ביטוח תכולת דירה

אי אפשר לומר על הביטוח הזה שהוא ביטוח חובה אבל זה ביטוח שטוב שיהיה אותו. ביטוח תכולת דירה מבטיח לכם החזר כספי על כל מקרה של גניבה, קלקול ושריפה של חפצים בדירה. 

לצערינו קורה שיש גניבות, שריפות והצתות. ואם יש ביטוח שמכסה את ההפסד הזה זה מעולה.

אל תשכחו לבצע השוואת משכנתא!

לפני שאתם רוכשים פוליסות ביטוח אתם צריכים להבין שבשוק הביטוחים יש פוליסות בכל מיני מחירים. כל פוליסה מורכבת מהרבה מאוד פרטים וניתנת במחירים אחרים. אם אתם רוצים לשלם פחות תבצעו השוואת ביטוחים. ועוד נקודה חשוב מאוד שלא יהיה לכם כפל ביטוחים. תיכנסו להר ביטוח ושימו לב שאין לכם פוליסה אחת פעמיים כי חבל. 

אנו ממליצים לפנות לסוכן ביטוח פרטי, אמין שיבצע עבורכם השוואת ביטוחים וכך תשלמו כמה שפחות וקבלו כמה שיותר כיסויים.

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית