למה אתם לא מקבלים מהביטוח כסף על כל שריטה קלה ברכב שלכם?

כמעט כל מי שיש לו רכב משלם מדי חודש סכום מכובד לחברת הביטוח. אבל בפועל, לא תמיד הם רואים את ההשתתפות של חברת הביטוח בעלויות של נזקי הרכב. 

מה זה בכלל ביטוח רכב?

כאשר אתם מפקידים את הכסף שלכם בביטוח רכב, אתם לא מבטחים את עצמכם דווקא, אתם נכנסים לתוך קופה של עוד הרבה אנשים כמוכם ובמקרה שבאמת תצטרכו לשלם נזק של עשרות אלפי שקלים, הקופה המשותפת תממן לכם את העלויות. 

 

אם כך, למה שווה להיות מבוטח בביטוח רכב, אם פעם בעשר שנים אני נקלע לתאונה? אז קודם כל יש היגיון בשאלה שלכם. אבל כדי להוציא לכם את הרעיון הזה מהראש וכדי שלא תחשבו ברצינות ללכת לבטל את פוליסת ביטוח הרכב שלכם, נמליץ לכם ללכת לשמוע מה יש לאנשים שעברו תאונות רציניות ונאלצו לשלם עלויות גבוהות מאוד של תיקונים בגלל שלא היה להם ביטוח רכב – להגיד לכם. 

 

ומה באמת הם יגידו לכם? כדאי לשלם כל החיים ביטוח רכב, בלי לתבוע פעם אחת את חברת הביטוח, ולא לחסוך כסף בנושא הזה. אגב, אנשים חכמים מבטחים את עצמם בכל תחום שהוא בביטוחים המכסים ביותר, וכך הם רגועים שגם במקרה רפואי נדיר, לא על אף אחד מישראל, הם יהיו מכוסים בביטוח. 

 

תכל'ס, למה הביטוח לא משלם לכם תיקונים קלים?

כפי שכבר הסברנו הביטוח הוא מעין קופה משותפת, אם כל אחד יתבע את הביטוח על כל פגיעה הכי קלה ברכבו, האנשים שיצטרכו כסף כסף גדול ומשמעותי, לא יוכלו לקבל את השירות המתאים, גם בגלל עומס וגם בגלל סיכוי שהכסף אזל מהקופה. בקיצור, לא שווה בכלל. 

 

לכן, במקרה שאתם צריכים לתקן את הרכב שלכם תיקון בעלות של אלף שקלים וקצת יותר מכך, אין לכם מה לנסות אפילו לבקש אותו מהביטוח, כי סכום זה הינו קטן מדי כדי לפנות לחברת הביטוח. כאשר עלות התיקון תהיה משמעותית יותר ותהיה לכם זכות לתבוע אותה מחברת הביטוח, אדרבה, אתם מוזמנים לבקש את שלכם. 

 

מה עושים כדי להוזיל את עלויות פרמיית הביטוח?

ככל שהוותק שלכם בנהיגה הולך וגדל, כך העלות החודשית של הביטוח שלכם אמורה להיות נמוכה יותר. כל זה רלוונטי בתנאי שיחד עם הוותק לא צברתם ותק בביצוע תאונות… בנוסף לכך, אתם יכולים להשוות מחירים בין הצעות מחיר של חברות ביטוח שונות, בדרך כלל יהיו הפרשי מחירים ולכם יש את הזכות לבחור את הפוליסה המקיפה ביותר והזולה ביותר, אם יש אחת כזו. חשוב מאוד לבחור ביועץ ביטוחים טוב, שישיג לכם את הפרמיה הזולה ביותר בהיקף הביטוחי בו אתם מעוניינים. 

 

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית