איך מוזילים ביטוח רכב?

כמות הרכבים על הכבישים בישראל הולכת וגדלה בכל יום שחולף. צעירים רבים רוכשים רכבים, אבל המודעות לעלויות של ביטוח רכב, לא מספיק ידועות לציבור וחבל. אם יש אפשרות להוזיל עלות חודשית של ביטוח, אין שום סיבה להמשיך לשלם. אז איך גורמים לפרמיה להתקטן? ומה צריכים לעשות בשביל לחסוך בעלויות של ביטוח רכב? לפני שאתם מקצצים בפוליסה בלי חשבון, שימו לב שאתם מוגנים על כל צרה שלא תבוא. 

איך מוזילים את עלויות הביטוח?

תהיו צמודים להגדרה

חשוב שתדעו שיש הבדלים בין שתי ההגדרות של 'נהג צעיר' ו'נהג חדש'. ככל שהנהג יותר חדש בתחומו, כך הפוליסה יותר יקרה. לכן, חשוב לשים לב כאשר עוברות שנתיים מיום קבלת הרישיון, לשנות את הגדרת הפוליסה כדי לשלם פחות. בנוסף לכך, אם יש לכם מספר רכבים בגלל מספר משתמשים במשפחה, תעשו את החישוב הנכון איזה רכב לרשום על שם מי (מבחינת ההגדרות), כדי להוזיל כמה שיותר את הפוליסה. כמובן שכדאי להתייעץ עם יועץ ביטוחי כדי להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה לחיסכון. 

הגדרה מדויקת

אם יש לכם רכב ומפעם לפעם אתם מביאים אותו לבני משפחה או חברים נוספים, לא כדאי שהביטוח יהיה מוגדר עבור כל נהג שהוא. אלא שיהיה מוגדר רק עבורכם וכאשר אתם מביאים את הרכב, תצרפו את הנהג הספציפי לביטוח שלכם. 

סקר שוק

התשלום עבור ביטוח הרכב שלכם, הוא הוצאה חודשית קבועה. הוצאה קבועה גם אם מדובר בהוצאה של כמה עשרות שקלים, היא מצטברת והופכת להיות משמעותית. סקר שוק, הינו חובה לכל בעל ביטוח רכב. איך עושים סקר שוק? מבקשים הצעות לפוליסת ביטוח רכב מכמה חברות ביטוח ומשווים בין ההצעות. מי זולה יותר? מי מקיפה יתר? עושים את השקלול הנכון והמתאים וחוסכים.

השתתפות עצמית

כאשר אתם מגיעים לחתום על פוליסת ביטוח רכב, חברת הביטוח מציעה לכם להגדיל את ההשתתפות העצמית שלכם במקרה של תאונה חלילה, ובכך לחסוך בהוצאות של הביטוח מהפן החודשי. אם מדבר אליכם החיסכון החודשי על פני כיסוי למקרה של תאונה, חשוב מאוד להתמגן כראוי עם מערכות התראה בפני קרבת יתר של רכבים, אזעקה, ועוד.

רוצים לדעת עוד על עולם הביטוחים ועל האופציות להוזיל עלויות? אתם מוזמנים להכיר את המומחים של מיי אינשורנס ולהנות ממגוון רכב של שירותים שיועילו לכם להתקדם בחיים. 

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית