יש לכם ביטוח סיעודי? ודאו שאתם לא משלמים כסף לפח!

לאחרונה חלים שינויים רבים בתחום של ביטוח סיעודי. חברות הביטוח נוקטות כל הזמן בשינויים ומשנות את הכיסוי שהביטוח נותן. תכלס מה שקורה הוא שאנשים יכולים לשלם כל החיים על ביטוח סיעודי כאשר הם בטוחים שהם מכסים את עצמם ובשטח הביטוח לא נותן כיסוי על רוב הדברים שהם זקוקים להם. 

בפוסט הבא נדבר על השינויים שקורים בשנים האחרונות בתחום הביטוח הסיעודי, למה ביטוח כזה עושים דווקא דרך קופת חולים? ולמה צריך ביטוח סיעודי, אז נתחיל…

למה בכלל צריך לעשות ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי הוא אחד הפוליסות החשובות ביותר. כאשר אדם הופך לסיעודי, וזה יכול לקרות בכל גיל, הוא זקוק למטפלים, תרופות ועוד. בקיצור ההוצאות גדלות. בשביל לשרוד פה בעולם כסיעודי חייבים את כל הדברים הללו זה לא מותרות. מדובר בעלויות גבוהות מאוד וחיוניות. ומאיפה הכסף? לשם כך נועד ביטוח סיעודי. אדם במצב סיעודי לא יכול לעבוד ולהרוויח כסף, ונוסיף לזה את העלויות הגבוהות, הגענו למשוואה בלתי פתורה. אלא מה הביטוח הסיעודי אמור לממן את כל ההוצאות הללו. בעצם בביטוח סיעודי אתם משלמים כל חודש כדי שם חס וחלילה תהפכו לסיעודים הם יממנו לכם את כל מה שאתם זקוקים לו.

בשורה התחתונה ביטוח סיעודי הוא ביטוח חיוני ביותר לכל אחד ובכל גיל. 

מה קורה בשטח?

בשנים האחרונות חלים כל מיני שינויים בפרמיות הביטוח בלי שהמבוטחים יודעים על השינויים הללו. השינויים הללו גורמים לכך שחברת הביטוח ממש לא נותנת כיסוי לכל מה שבן אדם סיעודי זקוק לו אלא רק חלק קטן מזה. מי שרוצה שיהיה לו כיסוי מלא בביטוח סיעודי צריך לעשות ביטוח סיעודי דרך קופת החולים. דרך הקופה כן יש כיסוי לכל מה שזקוקים לו. אם אתם בכל אופן מעוניינים בביטוח פרטי תצטרכו להוסיף עוד הרבה פרמיות ביטוח לפוליסה הבסיסית שיאפשרו לכם לקבל כיסוי מלא. אך קחו בחשבון שהתשלום החודשי יהיה יקר מאוד.

האם הביטוח הסיעודי של קופת החולים מספק?

אז זהו, שלא ממש. בשנים האחרונות יש כל הזמן העברות מחברת ביטוח אחת לשניה. כלומר אם פעם קופת החולים היתה מתקשרת עם חברת ביטוח אחת ושם היו מבטחים את המטופלים שלהם למשך שנים. כיום זה ממש לא כך. כל קופת חולים מבטחת את המטופלים בחברת ביטוח אך מידי פעם מתבצעים העברות של כלל המטופלים. המצב הזה גורם לכך שכאשר מישהו נזקק לביטוח סיעודי אין לו חברת ביטוח אחת לפנות אליה. כל חברת ביטוח שולחת אותו לחברה השניה. תכל'ס אפשר בסוף להוציא את מה שמגיע לכם מהביטוח, אך בגלל ההעברות של החברות צריך לעבוד על זה קשה עד שזה קורה למעשה.

רוצים לחסוך בתשלום החודשי לביטוח הסיעודי? רוצים להבטיח לעצמכם שתקבלו כיסוי מלא בקלות ובמהירות כשתצטרכו?

מיי אינשורנס כאן בשבילכם! פנו עכשיו למומחים שלנו, ואנו נסדר לכם הכל על הצד הטוב ביותר!

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית