ביטוח הפנסיה מעניק רוגע למעסיקים! למה?

מהו ביטוח פיצויים? לשם מה הוא נועד? מה צריך לעשות כדי לקבל אותו? אם לא יצא לכם לשמוע עדיין על מרכיבי ביטוח פנסיה, יתכן שאתם מפספסים ביטוח חשוב מאוד. חשוב שתדעו מה מגיע לכם. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע שיעזור לכם להיות מכוסים על כל מה שצריך ומגיע לכם ביושר.

ביטוח פיצויים, מהו?

ביטוח פיצויים הוא ביטוח עתיק יומין הנכלל בביטוח פנסיה. מטרתו היא לכסות ביטוח לבעלי עסקים. מדוע? מאחר שבימים עברו רבים היו העובדים שרצו לתבוע את המעסיקים שלהם על כך שהם נפגעו בגלל העבודה שלהם.

מה עושים המעסיקים? ביטוח פנסיה

העולם שלנו מלא סכנות. בדרך כלל כל עבודה יכולה גם היא להיות מסוכנת. גם הדרך לעבודה עלולה להיות מלאה מהמורות ומכשולים. מעסיק אחראי בדרך כלל ישקיע הרבה מאוד מאמץ כדי להבטיח את שלום עובדיו. אבל אי אפשר לדעת מה יקרה מחר. לכן, בעלי עסקים מוכנים לשלם על כך ולבטח את העובדים שלהם כדי שאם חלילה יקרה להם משהו בעקבות העבודה, הם יקבלו את הפיצויים הנדרשים מחברת הביטוח.

לא יעזור מה שתעשו! אין שליטה על המתרחש

גם אם המעסיק יעשה את כל המאמצים ההגיונים ושאינם כדי לבטח את העובדים שלו, הוא לא יכול להבטיח להם שהם לא ינזקו מהעבודה או בדרך אליה. אין לנו בכלל שליטה על מה שקורה כאן בעולם. אנחנו רק יכולים לנסות. אבל בשטח אין קשר בין מה שננסה לבין מה שיקרה בפועל.

חוקית, העובדים זכאים לתגמולי ביטוח!

רוב העובדים לא מספיק מודעים לחוקים. ואפילו לא לחוקים שמשתלמים להם מאוד. כל עובד זכאי לתגמולי ביטוח. עובד שנפגע במקום עבודתו או נפטר במהלך שעות העבודה, הוא או קרוביו יכולים לתבוע את מקום העבודה ולדרוש פיצויים. 

ביטוח פנסיה מהו?

ביטוח תגמולי עובדים זהו ביטוח פיצויים לעובדים. הוא מהווה כיסוי למעסיק על כל העובדים שלו. כך שאם יקרה להם משהו כתוצאה מהעבודה בעסק שלו, הביטוח ישלם לעובד את הפיצויים הנדרשים. 

את מה מכסה הביטוח?

הביטוח יכסה כל מקרה של פציעה, מחלה, טיפול רפואי, שיקום רפואי וכן פיצויים על מוות. הביטוח מיועד לכל בעל עסק שיש תחתיו לפחות עובד אחד. שותף אינו נחשב לעובד. 

חולמים לישון רגוע בלילה? חוששים על העובדים שלכם? או שאתם פשוט מעוניינים לבטח את עצמכם ולמצוא את עצמכם מבוטחים? 

בסופו של דבר אתם מחפשים גוף שיעזור לכם להיות מבוטחים על כל מה שצריך!

אנו בחברת מייאינשורס כאן כדי לעזור לכם. אנו מתמחים במיוחד בהכוונה מלאה לביטוח המושלם והמתאים ביותר לכל לקוח ולקוח. אנו מקושרים עם כל חברות הביטוח בארץ וניתן לכם את פוליסת הביטוח החסכונית והכדאית ביותר עבורכם.

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית