עובדים בכירים בישראל? יש לכם אפשרות לביטוח חיים אמריקאי!

הידעתם? בארצות הברית, ארץ הכסף והזהב, כל מעסיק רוכש ביטוח חיים לעובדיו. התנהלות זו ממריצה את העובדים ונותנת להם תחושה טובה. חברת "ספטנר ושו"ת" מארה"ב מזמינה את לקוחות ישראל לקבל גם כן את ההטבות הללו. אם רק הבוס שלכם יסכים לכך.

לשם מה נועד ביטוח חיים לעובדים?

חברות מוצלחות מחפשות דרכים להמריץ את העובדים שלהם ולגרום להם להנות במקום העבודה ולהשקיע בה כמה שיותר. בארה"ב מקובל לתמרץ את העובדים בצורה כזו של ביטוח חיים. זוהי דרך מצוינת לעודד את העובדים ולבטח אותם על חשבון הברון.

חברת הביטוח האמריקאית מודיעה על כך שהיא מוכנה לצרף גם את אזרחי ישראל לרעיון הזה ולספק גם עבורם פוליסות ביטוח חיים לעובדים.

מה בין ביטוח חיים ישראלי לביטוח חיים אמריקאי?

אצלנו בישראל, ככל שעוברות השנים, פוליסת הביטוח מתייקרת. המבוטח הופך להיות מסוכן יותר ויתכן שהוא אף במצב בריאותי לא תקין. ישנם ישראלים המבטלים את פוליסת הביטוח שלהם כאשר הם מתבגרים ונדרשים לשלם פרמיה גבוהה ויקרה מאוד. מה שקורה, שבסופו של דבר, כאשר הם אכן צריכים את טובת חברת הביטוח, הם כבר לא מבוטחים. 

בארה"ב הכל מתנהל בצורה אחרת. דווקא מגיל 40 ומעלה פוליסת הביטוח הופכת למשתלמת וכדאית. 

הפער בין המחירים של אנשים מבוגרים בישראל למבוגרים בארה"ב הוא גדול מאוד. המחירים שם  זולים בהרבה ומשתלמים מאוד. בדרך כלל במצטבר יהיו אלו הבדלים של מאות אלפי שקלים!

אילו ביטוחים מאפשר ביטוח חיים אמריקאי?

ביטוח חיים אמריקאי מאפשר 2 סוגי ביטוחים. 

  1. ביטוח ריסק המיועד למקרים של מוות. כאן תהיה לכם פרמיה קבועה של 10, 15, 20, 30 שנה. בתום התקופה הלקוח יחליט האם הוא מעוניין להשאיר את הפוליסה לעוד שנים. כמו כן, אם אתם מבוטחים בפוליסת ביטוח בחברת האמריקאית, לא תדרשו לעבור בדיקה רפואית. אחרת, כל מבוטח עובד בדיקה רפואית מסוימת ואם הוא חולה חלילה, הוא ידרש לשלם תוספת משמעותית.
  2. ביטוח חיים קבוע. מדובר בביטוח המתנהל בצורה בה צוברים וותק. תשלמו מדי חודש סכום קבוע. למשל, לקוח בן 50 יכול להיות מבוטח עד גיל 100. אבל הוא גם רשאי להפסיק לשלם כבר בגיל 90. ואם כן, בגלל הוותק שצבר חברת הביטוח תמשיך לממן לו את הביטוח לעוד מספר שנים בגלל הוותק שצבר בחברה. 

איך מתבצע שלב החיתום?

חברת הביטוח האמריקאית החליטה לאשר גם לחברות ישראליות להיות לקוחות שלהם. גם אם הלקוח אינו אמריקאי ואין לו שום קשר לארה"ב. המבוטח לא נדרש לטוס לארה"ב לצורך החיתום. בעל חברה יכול לבטח את עובדיו. הורים את ילדם וכו. מי שהוא בעל הפוליסה, הוא זה שיהנה ממנה אם המבוטח נפטר. זאת אומרת, אבא שביטח את בנו, במקרה של מות הבן, האב יקבל את הפיצויים.

רוצים לבטח את עצמכם בביטוח חיים? מחפשים חברה טובה ואמינה שמתאימה לכם? חברת מייאינשורס כאן כדי לעזור לכם. חברתנו מקושרת לכלל חברות הביטוח בארץ ותעזור גם לכם לקלב את הפוליסת הביטוח המתאימה לכם ביותר. הקליקו כעת ותוזמנו לפגישת ייעוץ עם יועץ ביטוחים בכיר.

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית