בשורה חדשה בעולם הביטוחים! ביטוח ישיר לרכבים!

אם אתם בעלי רכב, אתם ודאי תשמחו לשמוע על ביטוח חדש שידאג לכם במהירות וביעילות. מי לא אוהב לראות את עצמו מסודר? בשורה חדשה בביטוחים! מהיום תקבלו את הביטוח המלא לרכב שלכם באופן מיידי. ואם תהיה תקלה, הביטוח ידאג לכם לפיצויים. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע הרלוונטי לגבי הביטוח הזה!

על מה מתחייבת חברת ביטוח ישיר לרכב מבוטח?

הבשורה החדשה היא שהחברה מתחייבת שתוך 3 ימי עסקים מאז שהרכב נכנס למוסך כדי שיתקנו אותו, תקבלו אותו מתוקן. אם יחול עיכוב כלשהו, חברת הביטוח תחויב בתשלום של 100 ש"ח לכל יום עיכוב. היא מתחייבת על איחור של מקסימום 7 ימי עסקים בלבד.

למה התעורר הנושא?

נערך סקר בנושא ביטוח רכבים ועלה רצון של 74% מהנשאלים לקבל שירות של תיקון רכבים באופן מיידי. 

תחשבו על מבוטח שנתקל בתאונה, הוא רוצה לחזור לחיים שלו כמה שיותר מהר. הוא חוזר מבית החולים ומקווה אכן שבריאותו שבה לאיתנה. כמה מעצבן אם הרכב שלו עדיין לא חזר מטיפול! זה גם מתסכל מאוד. לא יכלו לדאוג לי במצבי הקשה הזה? 

ואפילו אם לא מדובר בתאונה. לפעמים הרכב רק נתקע במשהו שגרם לו להיפגע. בעל הרכב לא יכול להמשיך לנסוע לעבודה כפי שרגיל עם רכבו, לעשות קניות וכו'. אם מדובר רק ב 3 ימים, זה מתקבל על הדעת. אבל ישנם מקרים בהם חברות תרצו את עצמן בתואנות שונות ומשכו את הזמן יותר מדי.

איך  זה עובד?

מה קורה במקרה של תאונה חלילה? בעל רכב שנתקל בתאונה ורוצה לשלוח את רכבו לתיקון מיידי, יפנה ישירות לביטוח ישיר באמצעות הדיגיטל או בטלפון במוקד. הלקוח יכול לבחור לתקן את הרכב שלו במוסך ישיר. אם הוא אכן בוחר בכך, הוא יקבל שירות אוטומטי. 

מה קורה אם העניין לא יטופל תוך 3 ימים? בעל הרכב יקבל בהודעה או במייל 100 ש"ח על כל יום של עיכוב ללא כל בקשה. חברת הביטוח תדאג לפצות אותו באופן אוטומטי.

מה עוד עלה בסקר שנערך?

98% מהנשאלים בסקר ענו שחשוב להם מאוד הטיפול ברכב. והם רוצים לדעת שהרכב יחזור אליהם בשלמות כמה שיותר מהר.

אילו שירותים נוספים נוספו בביטוח ישיר?

תקבלו שירות של ישיר עד אליכם לזמני תאונה. שירות כזה מבטיח למבוטח רכב חלופי עד שהרכב יחזור מתיקון. גם אם הרכב לא צריך שירותי גרירה.

השירות יופעל במשך כל שעות היממה בכל ימות השבוע. הוא יחסוך מכם את הלחץ. בכל שלב יהיו זמינים אליכם.

רוצים לבטח את עצמכם בביטוח רכב? רוצים לדעת שקיבלתם את הביטוח שיכסה אתכם מכל כיוון? אנחנו כאן כדי לעזור לכם. צוות המומחים שלנו כבר עזרו לאלפי לקוחות לקבל את הביטוח המתאים להם ביותר.

אני מעוניין לפגוש יועץ ביטוחים מוסמך שיעזור לי לקבל את הכיסוי הביטוחי המושלם. 

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית