רוצים לבטח את הילד שלכם בביטוח בריאות? הפוסט הזה מיועד עבורכם!

לגדל ילדים זה לא דבר פשוט בכלל. מדובר באחריות כבדה מאוד כאשר אין בעולם שלנו אחריות גדולה יותר ממנה. מה יכול להיות משמעותי יותר מזה? אם לא היו משקיעים בנו כאשר היינו ילדים, מה היה אתנו היום? אם אל היו מאכילים אותנו אז, איזה יצור היינו עכשיו? כל הורה רוצה לעזור לילד שלו. כל אבא ואמא מעוניינים לשמור על הילדים שלהם ולהגן עליהם. מה קורה אם חלילה קורה משהו לילד? מי ישלם על כך? חברות הביטוח רוצות לכסות לכם עלויות על מקרים שלא יהיו.

חברות הביטוח ממשיכות לנסות להגדיל את מגוון הביטוחים הרפואיים ללקוחותיהם. כאשר ביטוח בריאות הינו אחד הביטוחים החשובים ביותר לנו כאנשים. מי לא רוצה להיות מכוסה כלכלית אם וכאשר… בשורות הבאות תקבלו מידע חשוב על חדשות בשוק ביטוחי הבריאות.

איזו נספח נוסף לביטוח בריאות בחברת איילון?

מדובר בנספח חדש עבור ילדים עד גיל 21. נספח זה מאפשר כיסוי לאבחונים וטיפולים להתפתחות הילד.

מהו כולל? הנספח מכיל שירותים רבים הקשורים להתפתחות הילד. שירות אבחון וייעוץ בתחום ההפרעות קשב וריכוז. טיפולי ריפוי ועיסוק ופיזיותרפיה. שחייה טיפולית, רכיבה טיפולית. טיפול בתנועה, טיפול במוסיקה, טיפול באומנות, קלינאית תקשורת, מורה מתקנת, טיפולים פסיכולוגיים, חינוכיים, סוציאלים, פסיכותרפיסטים, תזונתאיים, ספורט טיפולי ועוד.

חברת TARGET CARE נותנת את כל הטיפולים האלו. כמובן שגם המבוטח עצמו ישתתף בתשלומים וכן ישנה תקרת עלות טיפול.

מדובר במינוף משמעותי בעולם הביטוחים ובפרט בעולם ביטוח בריאות. במצב כזה כל ילד המתקשה בתחום כלשהו יוכל לקבל את צרכיו בלי שהוריו יקרעו כלכלית. לא רק זה, לפעמים הורים יכולים להתחמק מלתת לילד שלהם עזרה מקצועית רק בגלל העלות היקרה שלו. מדובר במעידה רצינית העלולה להשליך על חייו של הילד. כעת, ההתפתחות החדשה עתידה לעודד את ההורים כן להשקיע בילד בטיפולים המתאימים וכך לספק לו את כל צרכיו.

רוצים לדעת עוד על עולם הביטוחים? מעוניינים לבטח את עצמכם או את הילדים שלכם במקום הנכון? מחפשים גוף מקצועי שיעזור לכם להחליט היכן לבטח את עצמכם? 

הכירו את חברת מיי אינשורנס. אנו מבינים את החששות שלכם. אכן כאשר מדובר בביטוח ועוד בביטוח בריאות, כל אחד רוצה לדעת שהוא מבוטח בצורה מושלמת ומוגנת. אבל כדי לעשות זאת בשלמות יש צורך באנשי מקצוע המכירים היטב את התחום. מכיוון שחברתנו מקושרת לכל חברות הביטוח בארץ, אנו מכירים את כל חברות הביטוח לעומק. אנו כבר ליווינו אלפי לקוחות לכיסו הביטוחי המותאם להם. נוכל לתת לכם את כל המידע ולכוון אתכם לפרמיה המתאימה לכם ולילדים שלכם. מתוך מטרה אחת, לתת לכם את הטוב המושלם.

אני מעוניין לפגוש יועץ ביטוחים מוסמך מחברת מיי אינשורנס שיעזור לי 

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית