מכירים מישהו מקרוב שגר בבניין שקרס בחולון? מה קורה עם הביטוחים במצב כזה?

מי לא הזדעזע לשמע החדשה המחרידה על קריסת הבניין בחולון. בחסדי שמים מרובים אין נפגעים. וזה באמת לא ברור מאליו. אבל מה עם פיצויים על הבית שנחרב והתכולה שנעלמה? 

שומעים הרבה על ביטוחים. אולי ישמע לכם יומרני מדי להתחיל לחשוב על מצב בו נדרשים לפיצויים על שריפה או גניבה. אבל אחרי שנחשפנו לאסון בחולון, חשוב לדעת מה קורה גם במצבים שכאלה. מה ואיך ניתן לקבל. 

מה קרה בחברות הביטוח כתוצאה מקריסת הבניין בחולון?

ההשלכה המיידית של הקריסה בחולון גרמה להתנפלות על חברות הביטוח. אלפי אנשים מבקשים לבטח את עצמם. חושבים בחשיבה מעניינית כי אם אתמול קרה מה שקרה, מי אמר שהדבר לא ישנה שוב. אנשים אחרים מבקשים לבדוק ובצדק, האם פוליסת הביטוח שלהם עדיין תקפה, גם בעקבות הסיפור שהתרחש ברמת גן לפני כחודשיים. במקרה הזה קרס עמוד תמך. הדיירים פונו בבהילות ותוך שעות ספורות לא נשאר זכר לבניין. בחסדי שמים אין נפגעים אבל אין גם בית למגורים ותכולה יקרה ורבת ערך.לכל שבעת הדיירים.

האם ניתן לקבל ביטוח על קריסת הבניין?

במקרה של קריסת בניין, פוליסת הביטוח לא מכסה את הפיצויים על כך. רק אם המקרה נחשב כארוע תאונתי הדיירים יקבלו את הכסף. מכיוון שביטוח מבנה ותכולה מממן רק במקרים מסוימים של שריפה, גניבה וכו' ולא במקרים של בלאי של בניין.

מה הודיעה לשכת סוכני הביטוח?

בלשכת סוכני הביטוח הודיעו כי הם יפנו לרגולטור הביטוח בישראל. הממונים על שוק ההון, חיסכון וביטוח. הלשכה תחייב את חברות הביטוח לשנות את הפוליסה לדירה ולהכניס בתוכה גם מקרה של קריסת המבנה.

תוכנית תמ"א 38 ופרויקט פינוי בינוי הפתרון לקריסת בניינים ישנים!

המקרים המחרידים שארעו בחולון וברמת גן אולי ישפיעו על המדינה לגבי ההחלטה לבטל את תוכנית התמ"א. מה שקורה, שכונות רבות מחכות בקוצר רוח לתוכנית תמ"א שתמנע מהם את האסון הבא. הדיירים לא רוצים לחוות על בשרם מקרה של נס שכזה.

אבל, שימו לב, כל בניין שנראה מט לנפול או מרגיש לא יציב, חייב טיפול מיידי. אי אפשר להזניח מקרים שכאלה.

אל תשקיעו רק בשיפוצים!

אנשים מוכנים להשקיע הרבה מאוד כסף כדי להרחיב את הבית שלהם. כדי לפאר אותו. משלמים הון של כסף כדי לקנות נברשות יוקרתיות, רהיטים מרשימים. אבל אל תשכחו את העיקר. אם הדירה שלכם לא מבוטחת, לא יעזרו כל ההשקעה אם הבית בסוף יקרוס. כדאי לכם לדאוג לבטח את הבית שלכם וכך למנוע עוגמות נפש רבות. 

רוצים לדעת עוד בנושא הביטוחים? 

הכירו את חברת מייאינשורנס. אנו בחברת מייאינשורנס כאן כדי לעזור לכם לקבל את פוליסת הביטוח שתבטח אתכם בצורה המושלמת והמותאמת ביותר. 

אני מעוניין לפגוש בכיר המתמחה בביטוחים שיעזור לי לבטח את עצמי היטב כך שלא אבהל מכל חדשה המסעירה את הארץ.

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית