אסון מיאמי משפיע על שוק הביטוחים! מי מוכן לבטח מבנים?

ההרס הגדול שהתרחש במיאמי גרמה לחברות ביטוח רבות לפיק ברכיים. איך אפשר לבטח מבנה ואחר כך לשלם עליו מליארדים?! לא שווה לבטח בניינים ישנים. אם חלילה הם יקרסו יום אחד, האסון הכלכלי יהיה גם כן גדול מאוד. 

חברות הביטוח מתחייבות ללוקחי משכנתאות לקחת חסות על המשכנתא שלהם. עכשיו, לאחר קריסת הבניין במיאמי, חברות הביטוח נאלצו לשלם לבעלי משכנתאות סכומי עתק על הבית שלהם שנחרב. מי חלם על  מקרה חריג שכזה?

חברות הביטוח נלחצות. הן בודקות כעת על אלו בניינים הן נותנות ביטוח. הן רוצות למנוע מעצמן סכומים גבוהים שכאלו לפיצויים. בניין ישן שעלול לקרוס, לא יקבל כעת את הביטוח שלו. החברות לא תרצינה לעשות את זה. חברות הביטוח כבר הספיקו מיד אחרי האסון הגדול לשלוח לבעלי בניינים ישנים מכתב המודיע כי אם הבניין לא יבדק מבחינה בטיחותית, לא יהיה למבנה ביטוח.

שוק הביטוחים בפלורידה התערער. 

תיעוד מאחד הניצולים במיאמי 

סטיב רוזנטל שניצל מהאסון במיאמי, נשאר ללא קורת גג. ולא רק זאת אלא שיש לו משכנתא על הדירה שקרסה. יתרת המשכנתא שלו היא יותר מ 350,000 ש"ח. אכן חברת הביטוח שלחה לו צ'קים למחיה ולהשלמת רכוש. את שאר הסכום על המשכנתא יקבל הבנק. רוזנטל לא מוכן להשתמש בחסכונות שלו ובצדק. את הכסף שחסך הוא רוצה לשמור לגיל גבורות. כעת הוא מעוניין לקבל את הפיצויים המגיעים לו ביושר. הוא יקבל.

הקריסה במיאמי הביאה למותם של יהודים רבים וגרמה למהפכה משמעותית בעולם הביטוחים. חברות ביטוח כבר לא מעוניינות לבטח מבנים ישנים. הן מוכנות לבטח אך ורק מבנים שנבדקו מבחינה בטיחותית…

מה גורם למבנים להפוך ליציבים פחות?

האקלים המשתנה. החום הקיצוני והלחות באוויר, כל אלו גורמים למבנים לקרוס במהירות גבוהה יותר. 

מה יהיה הלאה בשוק הביטוחים, ימים יגידו. תקוו שהבניין שלכם לא נחשב לבניין ישן שאם לא כן, אולי בקרוב תקבלו הודעה שגם עליו אין לכם ביטוח. חוץ מהלחץ על יציבות הבית שלכם, גם אין לכם ביטוח על הביטוח שלו. אם יקרה משהו חלילה…

אם אין לכם עדיין ביטוח מבנה, זה הזמן לעשות זאת, אחרי אסון כבד שכזה.

רוצים לבטח את עצמכם בביטוח מבנה? אנו במייאינשורנס מזמינים אתכם. אצלנו תגלו צוות מומחים שכבר ליוו לקוחות לביטחון המובטח. אנו מתמחים במיוחד בהתאמת פוליסת הביטוח לצרכי הלקוח מתוך מטרה אחת מרכזית, לתת לכם את הרוגע  והשלווה המיוחלים. השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית עם טובי היועצים.

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית