בעלי משאיות? מתכננים לנהוג במשאית? הכל על ביטוח משאית

שמעתם על ביטוח משאיות? אם אתם נוהגים במשאית, אתם ודאי מכירים את התחום. אולם נהגים רגילים המשתמשים רק בכלי רכב קטן יותר, לא מכירים את כל תחום ביטוח הרכבים הגדולים. כאן מדובר בביטוח מורכב יותר ומכיל יותר. לכן, אם אין לכם ביטוח משאיות ואתם נוהגים במשאית או מתכננים לעשות זאת בקרוב, אתם מוכרחים לקרוא את הכתבה הבאה…

כאשר פונים לרכוש ביטוח משאיות, אתם מוכרחים לדעת כי אין מושג של נהג משאית בלי ביטוח. אלא אם כן אתם מעוניינים למצוא את עצמכם מהר מאוד עם תביעות וחובות.

כמו כן, פוליסת ביטוח למשאיות היא פוליסה מורכבת מאוד וחשוב לדעת בדיוק איך להרכיב אותה ומה לדרוש. כאן כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לכם לעשות את זה בצורה הנכונה.

ביטוח משאית כבדה לעומת ביטוח משאית קלה

מה זה משאית כבדה?

משאית במשקל העולה על 15 טון ומשמשת לעבודות בניה נחשבת למשאית כבדה. משאית כזו יכולה להוביל חומרי בניה לאתר בניה, להוציא את הפסולת מהאתרים. הרבה פעמים היא יכולה גם להרים חומרים שונים לגובה.

משאית כבדה יקרה יותר ממשאית רגילה שגם כך לא זולה. כמובן שככל שהמשאית יותר חדשה ותקינה ומחברה ידועת שם ומצליחה, תשלמו עליה יותר.

אילו סוגי משאיות גדולות אנו מכירים?

משאית רכינה:

במשאית רכינה אין לארגז שלה גג.יש לה מנגנון מיוחד שבזכותו היא יכולה  להפוך את הארגז ולשפוך ממנו חומרים אותם היא רוצה להשליך.

משאית רם-סע:

משאית כזו יכולה להרים חומרים כבדים וגדולים במיוחד. היא תוכל כמובן להסיע אותם ליעדם.

משאית מנוף:

משאית זו כשמה כן היא, כמו מנוף נייד. היא יכולה להעלות חומרים למקום גבוה וחוסכת בהבאת מנוף להעלאת חומרים וחפצים. היא יכולה לעלות לגובה בינוני. ומתאימה לבניית בניין נמוך יחסית או לקומות הראשונות של בניין גבוה.

מערבל בטון:

במשאית זו יש מיכל גדול המסתובב על המשאית. כאשר מכניסים בטון לתוך המיכל, המערבל מסתובב ומונע מהבטון להתקשות.

משאית הובלה:

משאית זו מובילה חומרים גדולים. גם מוצקים וכן נוזליים.

אילו משאית קלות אנו מכירים?

משאית ארגז יבש:

משאית מוכרת ונפוצה מאוד. משאית זו יכולה לסחוב ולהוביל חפצים שלא נדרשים לקירור.

משאית קירור:

כמובן שכאן מדובר במטרה הפוכה. משאית זו מיועדת להעברת אוכל, קפואים, מכשירים אלקטרוניים, תרופות וכל דבר אחר שצריך טמפרטורה מסוימת ומדויקת. היא שומרת ומגנה עליהם מפני קלקול.

למשאית כזו תדרשו לשלם ביטוח יקר יותר מכיוון שמנוע הקירור שלה רגיש במיוחד ויכול להתקלקל במהירות ובקלות כך שחברת הביטוח לוקחת זאת בחשבון וגובה על כך תשלום גבוה.

משאית דופן הידראולית:

במשאית זו תהיה רמפה שיורדת ועולה. עליה תוכלו להעמיס חפצים כבדים מאוד. קחו בחשבון שדופן הידראולית יקרה מאוד ורגישה כך שהביטוח עליה יהיה יקר מאוד.

משאית פינוי אשפה:

משאית זו מוכרת בעיקר אצל העיריות. הן משתמשות איתה כדי לפנות אשפה עירונית. במשאיות אלו יהיו כמה מנגנונים שמרימים את את המיכל, דוחסים  אותו וכו'.

במה מתאפיין ביטוח למשאית קלה?

ביטוח משאית קלה הינו ביטוח  זול ביחס למשאית כבדה. יהיו כאן פרמיות זולות יותר מכיוון שהמשאיות הקלות נוסעות בכבישים סלולים ולכן הן לא נהרסות מהר ובקלות.

אז אם אתם בעלי משאית ועדיין אין לכם ביטוח, מהרו לעשות זאת במהירות. חבל על כל יום שעובר ואתם בסיכון. לא כדאי לכם למצוא את עצמכם יום אחד עם חובות ובעיות רק בגלל שעדיין לא רכשתם פוליסת ביטוח…

אבל, לפני שאתם פונים לבצע ביטוח, אתם מוכרחים להכיר את הפוליסות המוצעות. איך אומרים, אם כבר אז כבר. אם אתם כבר עושים ביטוח, תעשו את זה עד הסוף. אל תמהרו ותפנו סתם לחברת ביטוח בלי לברר עליה שהיא אכן אמינה וזולה.

ישנן חברות ביטוח רבות וכולן תשמחנה לקבל אתכם. אתם אלו שצריכים לעשות בירור יסודי מי אמינה ומה חשוב לכלול בפוליסה.

מתקשים לערוך בירור מקיף בעצמכם? רוצים שמישהו יכוון אתכם לאיזו חברת ביטוח כדאי לפנות? אנו במייאנישורס כאן בדיוק בשבילכם. אנו מקושרים עם כל חברות הביטוח, מכירים אותם ואת אופיים ונוכל לתת לכם את כל המידע שתרצו. אנו גם נעזור לכם לבחור בפוליסה המתאימה ובעזרת הקשרים שלנו עם מנהלי החברות נוכל להוזיל לכם את הפרמיה באופן משמעותי. הקליקו כעת ואנו  ניצור אתכם  קשר מיידי לפגישת ייעוץ חינמית.

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית