רוצים לבטח את עצמכם שלא יתבעו אתכם על תביעות נזיקין? הכתבה הבאה תסייע לכם!

עובדים בעבודה עצמאית? קרה לכם פעם שלקוח תבע אתכם על תקלה שקרתה? חוששים שיתבעו אתכם על שגיאות, מעוניינים להתכונן עם זה מראש? לא רוצים למצוא את עצמכם עם תביעות של לקוחות? את הפוסט הבא לא תפספסו!

מי צריך לבטח את עצמו בביטוח אחריות מקצועית?

אם אתם עובדים במקצוע חופשי כמו: רופא פרטי, רואה חשבון, מהנדס, מדריך טיולים, אדריכל, מתווך וכו'. תוכלו לבטח את עצמכם בביטוח אחריות מקצועית. כך תמנעו מחששות שילוו אתכם בזמן העבודה אילו וחלילה לא תעבדו כמו שצריך ולקוח יחליט לתבוע אתכם. 

מי מחפש לתבוע עובדים?

נגעתם בנקודה רגישה מאוד. היה נחמד לו יכולנו לשבת על זרי דפנה ולספר על האנשים הטובים שנמצאים איתנו. אכן יש בינינו אנשים נפלאים ואשרי מי שחבר להם, אותם אתם ודאי מכירים ואוהבים. אבל לצורך העניין וכדי לעזור לכם להינצל מלקוחות פחות הוגנים שעלולים להזיק לכם מתוך כוונות זדוניות, נאלץ לשתף אתכם בנתונים הסטטיסטיים. בעובדות בשטח.

בשנים האחרונות חלה עלייה חדה בתביעות נגד בעלי מקצוע פרטיים. יותר ויותר אנשים מחפשים להציק, להרע ולהתלונן. לא חבל? קצת פירגון. קשה מדי לראות חבר שמצליח?! (לכו תחנכו את אותם בריונים, הם וודאי יקשיבו לדעה המוסרית שלכם)

בישראל פחות מקובל לבטח בביטוח אחריות מקצועית אבל למרבה האירוניה דווקא כאן מתבצעות התביעות הרבות ביותר. אנשים חושבים שהם כבר יסדרו את בעל המקצוע. הם ישלחו לו מכתב התראה – קרי הפחדה וכך הוא יפחד מהם ויעשה ככל אשר יורו לו לעשות. הם גם יתמקחו עם בעל המקצוע מחוץ לבית משפט וידרשו פיצויים על זוטות קטנות או גדולות.

בעל מקצוע שלא כיסה את עצמו בביטוח אחריות, ימצא את עצמו מהר מאוד מלא חששות וגדוש פחדים. המחשבות העלולות לעלות לו בראש לא תהיינה מרנינות מדי. הוא גם עלול להיסחף לדמיונות מופרכים. אולי מדובר במאפיה מאיימת ואפילו באנשים לא הוגנים שיכולים להזיק לו בגוף או ברכוש?

אם בעל המקצוע מבוטח בביטוח אחריות  מקצועית, הוא יוכל להיות רגוע ושליו. אם מישהו ניזוק ממנו החברה היא זו שתממן את העלויות. הוא לא קשור לעניין. החברה מטפלת בכל הנדרש ותדאג לסדר את ההדורים.

מי מבוטח בפוליסה?

הביטוח מבטח את בעלי המקצוע החופשי. את ציבור הלקוחות שלהם. ואם נעשו נזקים על ידי אנשים אחרים השותפים לעסק, גם הם יוכלו להיכלל בפוליסת הביטוח. אם תחליטו להוסיף סעיף זה בפוליסה שלכם.

לסיום, 

רוצים לישון רגוע כאשר אף תלונה או תביעה לא עומדת לנגד עיניכם? החלטתם לבצע ביטוח אחריות מקצועית ולהינצל מאיומי סרק? החלטתכם נבונה. לא תתחרטו עליה. 

אם אתם מתלבטים לאיזו חברת ביטוח לפנות, אנו myinsurance כאן בשבילכם! המומחים שלנו יעזרו לכם לבחור בחברת הביטוח המתאימה לכם ביותר ואת הפוליסה החסכונית והכדאית עם המחירים הזולים בשוק! כך שתכלול את כל הפרטים לפי העסק שלכם ועבודה העצמאית שלכם ויחד עם זה לחסוך הרבה מאוד כסף. חייגו עכשיו ואנו נקבע לכם פגישה עם טובי המומחים.

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית