כל מה שרציתם לדעת על ביטוח אוטובוס …

אם אתם נהגים במקצועכם, אתם ודאי שמעתם ומכירים את תחום הביטוחים ברכבים. אתם גם ודאי יודעים ומכירים את מורכבות הביטוח ואת המקצועיות הדרושה לחברת הביטוח.

אילו חברות ביטוח מספקות ביטוח אוטובוס?

לא תמצאו חברות רבות המתעסקות עם ביטוח אוטובוס. מדובר בתחום זניח ולא מושקע בחברות הביטוח השונות. מדוע? מכיוון שתחום זה אינו יציב. בדרך כלל בחברות אוטובוסים אין נהגים קבועים. הם  מתחלפים כל הזמן בצורה  לא קבועה ומסודרת. כמו כן, המחסור בנהגים גם הוא תורם את שלו. חברות רבות מעסיקות גם נהגים חדשים וצעירים שאינם נמנים על המנוסים. כך  שהסיכון איתם גבוה יותר.

קחו בחשבון שציי האוטובוסים ישנים  ולכן ענף ביטוח האוטובוסים מצטרף לתחום שחברות הביטוח נמנעות מלבטח אותם. 

למה לחשוב שחורות. מדוע שהרכב יפגע במישהו?

נהג אוטובוס שלא כמו כל נהג אחר, מסתובב רוב יום על גלגלים. הוא גם נאלץ לנסוע במקומות שאינם מיועדים לאוטובוסים. מדובר בנסיעות ארוכות וממושכות שמביאות לעייפות ולחוסר סבלנות.

שימו לב, לא פעם תמצאו נהג אוטובוס עצבני. אנשים מסתכלים על נהגי אוטובוסים כאנשים חסרי לב ותחושה. רובוטים שמסיעים את הרכב. זה ממש לא כך. והתסכלות כזו עלולה גם לגרום לצרות עבור הנוסעים. אם צועקים עליו ומלעים את חמתו של הנהג, זה לא יועיל לבטיחות הנסיעה.

נסו לעורר אותו במילים טובות, להעלות לו את המורל. סה"כ כולם בטוחים שהוא חייב להם משהו ומוצאים בו אשם לכל תקלה ובעיה. הוא בנאדם כמו כל אחד מאיתנו. הודו לו. מי יודע, אולי תמנעו ממנו גם תאונה בדרך… 

כל זה בדרך אגב, אבל לעניינו. מאחר ומדובר בכלי רכב יקר מאוד וישנה סבירות גבוהה שהאוטובוס יפגע בכלי רכב אחרים. כמו כן, אוטובוס מסיע בדרך כלל עשרות נוסעים  בפעם אחת. לכן הפוליסה בתחום זה תהיה שונה ומיוחדת.

רק חברות ביטוח מסוימות מוכנות למכור פוליסות ביטוח לאוטובוסים. וגם אלו שכן, לא כולן מציעות מחירים מוזלים ואטרקטיביים. מצאו את החברה שתתן לכם פוליסה מקיפה במחירים נמוכים.

אילו ביטוחים נוספים נכללים בפוליסת הביטוח לאוטובוס?

ישנם ביטוחים נוספים שפוליסת ביטוח אוטובוס חייבת לכלול. ראשית, ביטוח חובה שמכיל  ביטוח רפואי. אם חלילה יקרה מצב בו תתרחש תאונה. הביטוח יממן את הטיפול הרפואי עבור הנהג או הנוסע ואפילו להולך הרגל שנפצע. כל זה חלילה וחס ושלא יקרה לעולם. אבל זה קורה. לפחות הנהג לא צריך ליפול להלוואת וחובות הזויים אל לא עוול בכפו. זהו ביטוח בסיסי ביותר שאי אפשר לנהוג ולצאת לדרך בלעדיו.

שנית, כאן מדובר בביטוח מקיף. הוא מכיל ביטוח נזק לרכב וכן ביטוח לצד ג'. 

החלק השלישי בפוליסה והחשוב לא פחות. ביטוח נזק לנוסעים באוטובוס. זה כולל, נוסע  שירד או עלה לאוטובוס ונחבל. בלימה של האוטובוס שגרמה לחבטה או נפילה של אחד הנוסעים וכו'. אם הנוסע מגיש תביעה על הנהג ( מה רוצים ממנו, הוא בסה"כ גם לא רוצה להגיע למקרים כאלו) חברת הביטוח היא זו  שתממן את הוצאות בית משפט ואת הפיצויים.

החלק הרביעי והאחרון בפוליסת הביטוח, ביטוח גניבה. אם קרתה גניבה והאוטובוס נגנב, החברה תתן לבעל האוטובוס אוטובוס חדש או אוטובוס חלופי עד שתמצא האבדה.

בעלי אוטובוס? מעוניינים לבטח את עצמכם בביטוח אוטובוס? רוצים לישון בצורה רגועה (לא באוטובוס חלילה!) אנו בחברת מייאינשורס מבינים אתכם. אנו אכן מאמינים כי ביטוח אוטובוס הינו חשוב ובסיסי לכל נהג ונהג. אף אחד מאיתנו לא יודע מה מחכה לו מחר בצומת. מי לא רוצה למנוע מעצמו עוגמות נפש ולדעת כי בכל מקרה של חלילה תאונה או תקלה, הוא לא יוכרח למציאות של חובות למעלה מראש. הביטוח ישלם את ההוצאות. 

אבל שימו לב, לבחור חברת ביטוח זו משימה לא פשוטה. לא כל חברה תתן לכם את כל הפוליסה אותה אתם  קונים. ולא כל חברה תסכים להגיע אתכם למחיר סביר וכדאי. איך תדעו למי לפנות וכיצד? אנו נעזור לכם. המומחים שלנו כבר סייעו לאלפי לקוחות של נהגי אוטובוסים, נהגים פרטיים ועוד להגיע לפוליסת ביטוח  חסכונית ומושלמת. אנו מקושרים עם כל חברות הביטוח, מכירים אותם לעומק. ונוכל לבחור בשבילכם את החברה שתתאים ותיתן לכם את המקסימום שאתם רוצים. חייגו עכשיו. ואנו נשריין לכם פגישת ייעוץ עם טובי המומחים באופן מיידי. כי אצלנו אתם הראשונים לקבל שירות.

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית