איך משווים מחירי ביטוח?

רוצים לרכוש ביטוח כדי להיות מכוסים בכל מצב? המצב הכלכלי דחוק ואתם רוצים לשלם כמה שפחות? במילים אחרות, מחפשים חברת ביטוח המציעה ביטוחים אטרקטיביים אך לא מרוקנת לכם את הכיס?

בתהליך קצרצר, פשוט וחינמי, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מכל חברה שתרצו, על סוג הפוליסה שבחרתם. פשוט, תשוו ותחסכו.

עשרות חברות, פוליסות מגוונות, פערי מחירים. איך בוחרים ביטוח מתאים?

שוק הביטוחים רחב ביותר על סוגיו הרבים ומגוון הכיסויים שהם כוללים בתוכם. מה גם, שקיימים אין ספור גופים המספקים ביטוח. בנוסף לכל אלו, מחירי הביטוחים שונים אף הם וניתן למצוא פערים גדולים בין חברת ביטוח אחת לשנייה. 

מבולבלים? מרגישים נאבדים בתוך ים הביטוחים? 

אל תרימו ידיים. יש לנו פתרון פשוט עבורכם.

כך תשוו ביטוחים ותבחרו בקלות!

כדי לערוך השוואה אפקטיבית, כדאי שיהיה לכם מידע מרוכז על חברות ביטוח רבות במקום אחד. כשיש לכם מידע מרוכז, תוכלו לקבל תמונת מצב בהירה על כל אחת מחברות ביטוח. בדרך זו תוכלו להשוות בקלות בין הביטוחים הרבים, בתהליך מהיר וידידותי, במחשב האישי שלכם, מבלי לצאת מהבית. במקום לחקור על כל חברה, לבקש מידע על סוגי הפוליסות שהיא מציעה והמחירים שהיא גובה באופן נפרד.

כיום ניתן להיכנס לאתר האינטרנט האישי של רוב חברות הביטוח ולמצוא שם מידע רחב על סוגי הפוליסות והכיסויים שהם מספקים עם הצעות מחיר לחבילות מסוימות. 

כדי להקל עליכם, ריכזנו מידע על אתרים בהם תוכלו לערוך השוואות ביטוח בקלות. 

אם כך, למה אתם מחכים? צללו ישר למידע המוגש לכם כאן על מגש של זהב. בחרו את הפוליסה המתאימה לכם ואת החברות הרצויות לכם. תוך מספר דקות תקבלו היצע רחב של הצעות ביטוח אטרקטיביות, במקום אחד. תחסכו לכם זמן ומאמץ מיותר, ותצאו עם הצעת הביטוח המתאימה לכם ביותר. 

שימו לב,

לרוב הצעות המחיר שתקבלו יהיו כלליות ומרכיבות פוליסות בסיסיות ביותר. אך למרות זאת, ההצעות יתנו לכם תמונת מצב כללית, למחיר המשוער. למרות שהפוליסה היא בסיסית ומן הסתם תוסיפו עוד הרחבות, בסופו של דבר, תצאו בזול. כיוון שמלכתחילה בחרתם את הביטוח הזול ביותר. לכן, לא כדאי לכם לדלג על פעולה זו. 

אל תסתפקו רק בהשוואת מחירים!

חשוב שתדעו, בחירת ביטוח אינה פשוטה כל כך והיא אפילו מורכבת. אם שמתם לב, כל ביטוח מורכב מסעיפים רבים המרכיבים את הפוליסות. לכל פוליסה קיימות החרגות רבות שיש לשים לב אליהן ולהבין אותן לעומק. אנשים שלא מבינים את שפת הביטוח, עלולים לפרש אותם לא נכון. מה גם שלעיתים רבות הפוליסות נראות מבטיחות ביותר, אך למעשה מגלים הפתעות שלא שמו לב אליהן בהתחלה. 

מומחה לביטוחים ידע לזהות מהי באמת הבטחה ומה מהווה סוג של מלכודת.

ישנם סוגי ביטוחים כמו ביטוח חיים, או ביטוח פנסיה שהם מורכבים עוד יותר, מבחינת הסעיפים והתתי סעיפים שהם כוללים. אם אתם לא מכירים את התחום לעומק, על כל סעיפיו ופרטיו, אל תמהרו לקנות כל פוליסת ביטוח! התייעצו עם איש מקצוע, כך תהיו בטוחים יותר.

אילו פרמטרים חשובים כדאי לקחת בחשבון לפני בחירת ביטוח?

  • בחירה בין חברת ביטוח לסוכן ביטוח – כיום קיימת התפתחות למודל חדש של חברות ביטוח ישירות שלכאורה תהפוך לנפוצה יותר עם הזמן. ביטוח ישיר מחליף את אופן ההתקשרות של הלקוח עם חברת הביטוח לשונה ממה שהכרנו עד היום. עד היום חברות הביטוח תקשרו עם הלקוחות באמצעות סוכן, בחברת ביטוח בה אין תיווך של סוכנים המחירים אמורים להיות זולים יותר.

מטרות הביטוח הישיר הן: 

  1. לחסוך את עמלת השכר לסוכן. 
  2. לאפשר לכם לרכוש פוליסה ללא חתימתכם אלא באמצעות אישור טלפוני על ידי נציג הביטוח.

אופן ההתנהלות בביטוח ישיר תועיל לחברות הביטוח אך הן פחות אפקטיביות עבורכם. גם אם אתם מצטרפים חדשים ואפילו גם אם אתם מבוטחים קיימים. 

למה כדאי לרכוש ביטוח באמצעות סוכן?

  1. אם תשוו בין חברות ביטוח ישירות, לרוב ההצעות מחיר שתקבלו תהיינה בסיסיות ואילו הוספת הרחבות עשויות לייקר את הפוליסה באופן משמעותי. אם תרכשו ביטוח מול סוכן תקבלו התאמה מדויקת יותר לצרכיכם והוזלה בדמי הביטוח, מכיוון שהסוכן יכול להתמקח עם חברת הביטוח על מחיר זול יותר.
  2. בחברות ביטוח ישירות, תתקשרו כל פעם עם נציג טלפוני אחר, מה שיפריע לרצף ההיכרות ולבניית האמון ביניכם לחברה. לעומת זאת, אם תרכשו ביטוח דרך סוכן ביטוח, תרגישו מקושרים ובטוחים יותר באופן אישי עם הסוכן. ובעת הצורך, הסוכן יהיה שם בשבילכם ויסייע לכם לקבל את הכיסויים המגיעים לכם. 
  • בחנו היטב את מסלולי ההשקעה של חברות הביטוח בתחום הפנסיה. כידוע, קרנות החיסכון משקיעות את כספי החיסכון לקבלת תשואות. בחרו ביטוח המספק מסלולי השקעה עם רמת הסיכון המועדפת עליכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם. בחנו כמה תשואות החברה צברה על כספי ההפקדות והשוו ביניהם. חברה שצברה את שיעור התשואה הגבוה ביותר תוך מספר שנים רצופות אחורה, תהיה בראש סדר העדיפויות שלכם.
  • בחנו את המוניטין של חברות הביטוח. פנו לחברת ביטוח בעלת שם טוב ובעלת אימון בציבור. בדקו את אופן השירות שלהם בזמן תביעה ולא רק בזמן ההצטרפות. במקביל, בחנו את טיב שירות הלקוחות שלהם, את האתר של החברה, האם יש בו חשבון אישי לכל לקוח המאפשר צפייה אחר נתוני הביטוח או החיסכון. את הזמינות של קבלת ייעוץ וכו'. 
  • בחרו את סוגי הכיסויים וההרחבות. לפני בחירת חברת הביטוח, החליטו מהם הכיסויים וההרחבות שתרצו להכליל בביטוח שתרכשו לדוגמא: בביטוח פנסיה – האם תרצו להוסיף גם ביטוח אובדן כושר עבודה ומוות, בביטוח בריאות – כללו את הכיסויים המתאימים לצרכים האישיים שלכם, בהתאם לגילכם, מצב בריאותכם וכו'. לאחר מכן השוו את הפוליסות הרצויות שבחרתם בין חברות הביטוח. 
  • השוואת מחירים בין חברות ביטוח לרכב – ישנן חברות ביטוח לרכב וסוכני ביטוח רכב רבים מאוד, סוגי הכיסויים שונים וכך גם המחירים מגוונים מאוד. קיימים ביטוחי רכב המספקים פוליסות זהות במחירים שונים ולעיתים רבות הפערים גבוהים מאוד. לכן, חשוב מאוד, במיוחד בביטוח רכב, להשוות מחירים לקבלת הביטוח הזול ביותר.

כדי לבחור ביטוח מתאים, חשוב לקחת בחשבון פרמטרים חשובים רבים. למחיר הביטוח יש משקל רב לגבי בחירת הביטוח, מבחינת הכיסויים הכלולים ואף מבחינת חברת הביטוח המציעה את הפוליסה הרצויה במחיר הזול ביותר. כדי להגיע לביטוח המשתלם ביותר, מבחינת הכיסויים המתאימים וגם מבחינת דמי הביטוח הזולים ביותר, יש צורך לערוך השוואות בין הצעות ביטוחים, מחברות ביטוח רבות. 

רוצים להיות מבוטחים ואין לכם זמן להשוות ולהחליט? צוות המומחים שלנו כאן עבורכם! אנו נשמח לעמוד לרשותכם ונדאג לכם לפוליסת הביטוח הזולה והמשתלמת ביותר! כי אצלנו תצאו מורווחים!

לקבלת ייעוץ ביטוח מקצועי השאירו פרטים
אצלינו תמיד תקבלו את חוות הדעת הכי מקצועית